EXNESS’S AWARDS جوایزکسب شده توسط کارگزاری اکسنس …

EXNESS جوایز

برای هر کارگزار فارکس مهم است که عملکرد خود را مورد ارزیابی قرار دهد. اعتبار حرفه‌ای یک شرکت بر پایه ارزیابی کارشناسان معتبر حوزه فارکس و نیز بازرگانان عادی از عملکرد آن شرکت، استوار است. ارزیابی کارشناسی مراجع معتبر بین‌المللی این صنعت اهمیت فراوانی دارد: نشریات معتبر اینترنتی، مراجع رتبه‌بندی و ژورنال‌های مالی.
EXNESS چندین بار موفق به حضور در جمع نامزدهای کسب جوایز بین‌المللی شده است.

برترین کارگزار مینی

worldfinance2013_1بعنوان بخشی از رقابت معتبر «جوایز مالی جهانی» که توسط مجله مالی بریتانیایی «نشریه مالی جهانی» (World Finance Media) منتشر می‌شود، EXNESS بعنوان «برترین کارگزار مینی» در سال ۲۰۱۳ شناخته شده است. این عنوان برای ارائه برترین کلاس شرایط داد و ستد در بازار ارز بین‌المللی، به کارگزاران فورکس اعطا می‌شود.

جایزه بهترین شرایط داد و ستد ۲۰۱۴

ex300x300_mena_4blackدر نمایشگاه فورکس MENA 2014، شرایط داد و ستد EXNESS جایزه‌ای ویژه کسب نمود. شناخت بین‌المللی از پیشرو بودن EXNESS در این مقوله دارای اهمیتی ویژه است، چرا که ایجاد بهترین شرایط برای نیل معامله‌گران به استعدادهای حرفه‌ای خویش و کسب موفقیت‌های مالی، یکی از مهمترین اولویت‌های توسعه‌ای شرکت به شمار می‌رود.

برترین اجرای داد و ستدها

بعنوان بخشی از رقابت معتبر «جوایز مالی جهانی» که توسط مجله مالی بریتانیایی «نشریه مالی جهانی» (World Finance Media) منتشر می‌شود، EXNESS جایزه «برترین اجرای داد و ستدها» را در سال ۲۰۱۳ کسب نموده است. این درجه افتخار، به حق در مورد اجرای فوق‌العاده سفارشات با تقریباً هیچ افت یا مظنه مجددی توسط ما، اعطا شده است.

EXNESS’S AWARDS جوایزکسب شده توسط کارگزاری اکسنس …

برترین مدیریت سفارشات

worldfinance2013_2بعنوان بخشی از رقابت معتبر «جوایز مالی جهانی» که توسط مجله مالی بریتانیایی «نشریه مالی جهانی» (World Finance Media) منتشر می‌شود، EXNESS جایزه «برترین مدیریت سفارشات» را در سال ۲۰۱۳ کسب نموده است. این درجه افتخار برای معرفی فن‌آوری‌هایی که داد و ستد با اجرای سریع سفارشات را تسهیل می‌کنند، اعطا شده است.

بهترین بروکر فارکس در روسیه ۲۰۱۲

EXNESS از سوی World Finance Media، ژورنال مالی بریتانیایی، از جمع نامزدهای World Finance Awards به عنوان بهترین کارگزار فارکس در روسیه در سال ۲۰۱۱ انتخاب شد. این ژورنال یکی از ژورنال‌های معتبر مالی دنیا است. دریافت جایزه از این نشریه معتبر، تایید کننده آن است که کیفیت خدمات EXNESS با بالاترین استانداردهای کیفی دنیا مطابقت دارد.

بهترین بروکر فارکس در خاورمیانه ۲۰۱۲

EXNESS از سوی World Finance Media بریتانیا از جمع نامزدهای کسب جایزه معتبر World Finance Awards به عنوان بهترین کارگزار فارکس در خاورمیانه در سال ۲۰۱۲ انتخاب شد. هیات داوری World Finance Awards متشکل از روزنامه نگاران، کارشناسان و تحلیلگران برجسته مالی از سراسر دنیا است و در میان برندگان جایزه آن نام بهترین کارگزاران دنیا دیده می‌شود.

بهترین کارگزار در آسیا ۲۰۱۲

EXNESS'S AWARDS جوایزکسب شده توسط کارگزاری اکسنس

EXNESS عنوان بهترین کارگزار در آسیا را در نمایشگاه سرمایه گذاری بین المللی و

اقتصادکه از ۲۱ تا ۲۳ سپتامبر در چین برگزار شد، از آن خود کرد.

کارشناسان این شرکت در زمینه تحلیل مالی متخصص هستند. آنها برای اعلام رای نهایی درباره برنده یک حوزه خاص، معیارهای عینی زیادی را درباره کارآمدی عملکرد شرکت نامزد شده در نظر می‌گیرند.

 

بهترین بروکر فارکس در آسیا ۲۰۱۲

EXNESS'S AWARDS جوایزکسب شده توسط کارگزاری اکسنس

پس از به عمل آمدن تحقیقات مفصل و مقایسه کارکرد تعداد زیادی از سازمان‌های مالی از

کشورهای مختلف، یکی از مراجع بین‌المللی رتبه‌بندی که در زمینه ارزیابی فعالیت شرکت‌های

مالی تخصص دارد، عملکرد برتر شرکت ما را مورد تایید قرار داد و ما را در

جمع نامزدهای کسب عنوان بهترین کارگزار استاندارد فارکس در آسیا در سال ۲۰۱۲ قرار داد.

بهترین کارگزار فارکس در روسیه ۲۰۱۱

EXNESS'S AWARDS جوایزکسب شده توسط کارگزاری اکسنس

بر اساس اعلام International Business Times،

نشریه بین‌المللی اینترنتی، EXNESS بابت عملکرد خود

به عنوان بهترین کارگزار روسیه در سال ۲۰۱۱ انتخاب شد.

IBTimes یکی از معتبرترین و پرطرفدارترین نشریات آنلاین مالی در دنیای امروز است.

IBTimes مرتباً پژوهش‌هایی را برای انتخاب بهترین کارگزاران فارکس در سطح

جهان انجام می‌دهد تا اطلاعاتی موثق در اختیار بازرگانان قرار داده و

آنها را برای انتخاب کارگزار کمک کند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.