معرفی بروکر و کارگزار فارکس اکسنس


 

درباره « گروه ‏‎ EXNESS‎‏»

داستان فعالیت «گروه EXNESS» از سال ۲۰۰۸ آغاز گشت. از زمان تأسیس آن، مدیریت EXNESS خود را نسبت به بهبود مداوم عملکرد سیستم مدیریتی و تمرکز بر نیازهای مشتریان تا منتهی درجه‌ی امکان متعهد ساخت.

طی این سالیان این گروه مسیر طولانی‌ای را پیموده و به یکی از نهادهای پیشرو در این صنعت مبدل گشته است. اکنون با شروع سال ۲۰۱۴، حجم داد و ستد ماهانه مشتریان EXNESS بالاتر از ۱۰۰ میلیارد دلار آمریکا بوده و تعداد حساب‌های داد و ستد ثبت‌نام شده توسط معامله‌گران از سراسر جهان در هر ماه بیش از ۱۵,۰۰۰ حساب می‌باشد. در حال حاضر EXNESS قابلیت داد و ستد با بیش از ۱۲۰ سند مالی، با یکی از بهترین روندهای تکمیل فرآیند معامله و رکورد بی‌سابقه اسپردهای ناچیز برای جفت‌های ارزی اصلی، را فراهم می‌سازد.

توسعه مداوم، که در درجه نخست توسط بهبود سیستماتیک شرایط داد و ستد هدایت می‌شود، کلید عملکرد بلند مدت و موفقیت‌آمیز EXNESS است. مسائل مربوط به بهبود کیفیت خدمات ارائه شده در EXNESS با بیشترین جدیت مورد رسیدگی قرار می‌گیرد. در ماه دسامبر ۲۰۱۱، EXNESS یک گواهی‌نامه بین‌المللی را برای مطابقت با استاندارد ISO 9001:2008 برای “‏‎Organizing Forex trading‎‏” («سازمان‌دهی داد و ستد فورکس») دریافت نمود.

در EXNESS مشتریان از خدمات منحصر به فردی بهره می‌برند: وب‌سایت رسمی به ۲۳ زبان در دسترس قرار دارد، پشتیبانی از مشتریان به ۱۳ زبان در دسترس می‌باشد به صورتی که خدمات پشتیبانی برای سه زبان — یعنی انگلیسی، چینی، و روسی — به صورت شبانه‌روزی یعنی ۲۴ ساعت در روز و ۷ روز در هفته در دسترس قرار دارد. مشتریان به اهرم مالی ۱:۲۰۰۰، که بطور قابل توجهی ملزومات مارجین را کاهش داده و امکان مدیریت انعظاف‌پذیر استراتژی‌های داد و ستد را فراهم می‌سازد، دسترسی دارند. همچنین بدون تردید یکی از مزایای اصلی EXNESS قابلیت برداشت خودکار وجوه با استفاده از تعدادی از سیستم‌های پرداخت الکترونیکی است که امکان کنترل شبانه‌روزی وجوه موجود در حساب‌های داد و ستد را در اختیار معامله‌گران قرار می‌دهد.

معامله‌گرانی که با موفقیت با EXNESS کار می‌کنند برای بهبود مداوم عملکرد خود تلاش می‌کنند، فرصت‌های جدید را برای درک پتانسیل حرفه‌ای خود جستجو می‌کنند، و مایل هستند در یک تیم منفرد با یک گروه پیشرو در صنعت مالی همکاری نمایند.

صداقت و شفافیت برخی از اصول حاکم شرکت بوده و بشدت توسط معامله‌گران ارج نهاده می‌شوند. هم‌اکنون ده‌ها هزار مشتری EXNESS در سراسر جهان وجود داشته و تعداد این مشتریان بطور پیوسته در حال افزایش است.

امروز EXNESS انتخاب هر معامله‌گری است که خدمات با کیفیت را تقاضا دارد؛ حقیقتی که نه تنها بواسطه تجربه شخصی این معامله‌گران و نیز نظر اجتماعات معامله‌گران تأیید می‌شود، بلکه واقعیتی است که توسط رتبه‌بندی‌های تخصصی بالای داده شده توسط نشریات، مؤسسات نقد و بررسی و ژورنال‌های مالی آنلاین پیشرو نیز تأیید می‌گردد.


 

EXNESS یک بنگاه کارگزاری جهانی و تمام خدماتی است

رسالت ما ارائه خدمات کارگزاری قابل دسترسی، مطمئن و با کیفیت عالی با استفاده از جدیدترین فناوری ها به شرکا و مشتریان شرکت است.

EXNESS متعهد است که در قبال مشتریان فردی و شرکتی پاسخگو و انعطاف پذیر باشد، و به عنوان شریکی مطمئن برای مشتریان در جهت رشد فعالیت های تجاری آنها و پشتیبانی از برنامه های اجتماعی و اقتصادی مهم فعالیت کند. مشتریان EXNESS جذب خدمات مطمئن و دارای قیمت مناسب و نیز رویکرد شخصی ما به نیازهای هر مشتری می شوند. ثبات ما بر حساسیت ما به پویایی های بازار و توانایی ما برای استفاده از جدیدترین ابزارها و فناوری ها مبتنی است.

امروزه EXNESS مجموعه متنوعی از خدمات را برای مدیریت تجارت و سرمایه گذاری مؤثر ارائه می دهد. همه مشتریان ما، صرف نظر از میزان تجربه و سرمایه شان، از خدماتی عالی و یکسان در EXNESS برخوردار می شوند.

کارکنان EXNESS متخصصین زبده ای هستند که از دانش و اطلاعات زیادی درباره بازارهای مالی برخوردارند، و همین تضمین می کند که مشتریان ما به تصمیم گیرانی دقیق و حرفه ای دسترسی داشته باشند.


 

خط مشی ها ما

 • صداقت – همیشه اطلاعاتی کامل را درباره خدمات خود به مشتریان می دهیم؛

 • پذیرای نظرات – متخصصین ما همیشه آماده اند تا درباره هر موضوعی که موجب نگرانی مشتریان است با آنها مشورت کنند؛

 • شفافیت – عملیات ما ساده، علنی و مطابق با کلیه الزامات قانونی است.

ما برای اعتبار خود ارزش قائل هستیم و همیشه وظایف خود در قبال مشتریانمان را به نحو احسن انجام می دهیم.


 

چرا کار کردن با EXNESS منطقی است؟

موفقیت بازرگان فارکس تا حد زیادی به ویژگی‌های زیر بستگی دارد: تعهد، ثبات، تفکر تحلیلی، نظم و ترتیب، پشتکار و خونسردی. اما علاوه بر این ویژگی های شخصی و حرفه ای، درآمد بازرگان فعال در عرصه خرید و فروش ارز به انتخاب شریکش هم بستگی دارد. چرا این همه بازرگان در سراسر دنیا EXNESS را انتخاب می کنند؟

شرکت ما پیوسته رو به جلو در حرکت است و ما از دیر هنگام بر اهمیت کیفیت خدمات تاکید داشته‌ایم. در تقریباً همه حوزه‌های امید‌بخش توسعه در صنعت فارکس، EXNESS راهکارهای اختصاصی خود را طراحی و اجرا کرده است که این راهکارها اغلب در بازار بی‌نظیر هستند. از ژوئن ۲۰۱۲، ما حساب‌های تجاری را با اجرای بازاری سفارش‌ها ارائه داده‌ایم. اکنون، در کنار مزایای تجارت با اجرای فوری سفارش‌ها در حساب‌های فارکس مینی و فارکس کلاسیک، مشتریان ما به تمام امکانات دسترسی مستقیم به نقدینگی بین بانکی در حساب‌های ECN فارکس دسترسی دارند!

می‌خواهیم تاکید کنیم که صرفنظر از نوع حساب، مشتری EXNESS همواره می‌تواند مطمئن باشد که با اصول ابتدایی تجارت موفق همگام است.

سودمند

 • حداقل تفاوت قیمت شناور بدون هزینه‌های اضافی در حساب‌های فارکس مینی و فارکس کلاسیک، پارامتری مهم در شرایط تجاری هر شرکت ارائه دهنده خدمات مالی است که اهمیت آن با افزایش تعداد تراکنش‌های صورت گرفته در یک حساب واحد، بیشتر می‌شود. امروزه، پس از افتتاح یک حساب ECN در شرکت ما، هر مشتری می‌تواند تفاوت قیمت را با قرار دادن سفارش‌های حدی درون آن، کنترل کند.

 • نسبت بدهی به دارایی ۱:۲۰۰۰ حساب‌های فارکس مینی و فارکس کلاسیک، ابزاری منحصر به فرد در بازار فارکس ایجاد می‌کند که برای افراد حرفه‌ای ارزشمند است: کاهش حاشیه سود برای نسبت بالای بدهی به دارایی، امکانات پیاده‌سازی راهبردهای تجاری را توسعه می‌دهد.

 • اجرای عالی سفارش، شامل حداقل مظنه دوباره و افت برای حساب‌های فارکس مینی و فارکس کلاسیک به همراه اجرای سریع، اثربخشی استفاده از سیستم‌های مختلف تجارت شامل سیستم‌های خودکار را به میزان قابل ملاحظه‌ای بهبود می‌بخشد. در مورد حساب‌های ECN مظنه دادن دوباره سفارش‌های مشتری اساساً ممنوع شده است.

مطمئن

 • تامین — EXNESS پرداخت سود به هر مقدار را در تمام تراکنش‌های صورت گرفته در شرکت ما تضمین می‌کند. این روند با سازوکارهای زیر عملی شده است: بسته به نوع حساب، تأمین تراکنش‌ها یا با شرکت‌کنندگان سازمانی بازار یا به عنوان بخشی از یک موقعیت انباشته یا به طور مستقل صورت می پذیرد. در ضمن، در حساب‌های ECN، هر تراکنش باید در بازار بین بانکی نمایش داده شود

 • نبود تضاد منافع — در حوزه ECN، شرکت ما به عنوان واسطه‌ای که مجموعه سفارش‌ها را ارائه کرده و آنها را با شرکت‌کنندگان مستقل ECN با بهترین قیمت اجرا می‌کند، عمل می‌کند.

 • حداقل خطرهای غیر تجاری — ما برای به حداقل رساندن احتمال بروز اشکالات فنی از بهترین ابزار و نرم‌افزار استفاده می‌کنیم.

راحتی

 • مجموعه گسترده ای از ابزارها. هم بازرگانان حرفه ای و هم بازرگانان تازه کار قدردان مجموعه باور نکردنی از ابزارهایی هستند که توسط EXNESS ارائه می شود؛

 • برداشت خودکار وجه — سرویسی منحصر به فرد تا امروز که در زمان صرفه جویی کرده و امکان دسترسی شبانه روزی مشتریان را به موجودی حساب تجاری آنها فراهم می‌کند؛

 • پشتیبانی حرفه‌ای  کارشناسان شرکت ما آماده ارائه مشاوره در زمینه‌های مختلف به ۱۳ زبان میباشند؛

 • گزینه های واریز و برداشت انعطاف پذیر. مشتریان می توانند وجوه موجود در حساب های تجاری خود را از طریق کارت بانکی، حواله بانکی یا هریک از سامانه های پرداخت اینترنتی مدیریت کنند.

 • دسترسی به VPS.مشتریان EXNESS به سرور راه دور دسترسی رایگان دارند، و این امر موجب افزایش دسترسی آنها به سامانه های تجاری خودکار می گردد.

 


 

EXNESS ، که همواره تجارب تجاری مشتریان خود را بهبود می بخشد، یکی از پیشگامان مطرح در بازار بین‌المللی فارکس است.