بهترین شرایط تجاری

شرایط تجاری مطلوب کلید رشد باثبات و دراز مدت برای هر شرکتی است که خدماتی را در بازار ارز بین المللی ارائه می دهد. امروزه مشتریان EXNESS از بهترین تفاوت قیمت ها برای رایج ترین جفت های ارزی در بازار ارز خارجی بهره مند می شوند. چرا؟ زیرا در EXNESS، ایجاد شرایط داد و ستد ارز خارجی برای مشتریان یک هدف راهبردی کلیدی است. به همین دلیل است که یک بار دیگر تفاوت قیمت ها را برای حساب های «مینی» و «کلاسیک» فعال در زمینه داد و ستد جفت های ارزی اصلی کمتر می کنیم.

به منظور پیشگیری از عدم توازن بین کمیسیون های برنامه شریک و هزینه بیمه در مقابل خطرات شرکت در خصوص انجام معاملات، مجبور هستیم درصدهای پرداختی برای داد و ستدهای مشتریان شرکایمان، که از انواع حساب استفاده می کنند، را تغییر دهیم. از ۱ اوت ۲۰۱۱ به بعد، کمیسیون عادی %۳۰ خواهد بود و شرکای ممتاز (IB) %33.3 از تفاوت قیمت را برای هر داد و ستد دریافت خواهند کرد.

 

بهترین شرایط تجاری

همچنین، به منظور کاهش تأثیرات این تغییر، کلیه محدودیت های کمیسیون داد و ستدهایی که کمتر از ۱۰ دقیقه طول می کشد را برطرف خواهیم کرد. از ۱ اوت ۲۰۱۱ به بعد، مدت زمان احراز یک پست هیچ تأثیری بر کمیسیون شرکاء نخواهد داشت. شرکای ما متوجه تفاوت خواهند شد، زیرا مطالعات EXNESS ثابت کرده که اکثر کمیسیون ها به معاملات بازرگانانی تعلق می گیرد که برای مدتی کوتاه پستی را دارند (خرید و فروش فوری). با رفع محدودیت های مدت معامله، شرکای EXNESS شاهد افزایش کمیسیون های مشارکت خود خواهند بود.

همچنین، تفاوت قیمت کمتر محیطی را ایجاد خواهد کرد که

در آن هر مشتری می تواند داد و ستدهای بیشتری را با

نرخی فوق العاده پایین انجام دهد؛ در نتیجه، جذب مشتریان

جدید برای شرکای ما آسان تر خواهد شد.

ما اعتقاد داریم که این اقدامات جدید به رابطه ای به مراتب

سودآورتر برای مشتریان و شرکای EXNESS خواهد انجامید.

EXNESS همچنان از حیث پاداش دهی به شرکا در صدر است،

با کمیسیون هایی که جزء بیشترین ها در صنعت ارز خارجی هستند.

کا با اف ایکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.